Πρ: ο ΓΣ Γλυφάδας – Στίβος 1ος στο Διασ/κο πρωτ/μα Παίδων-Κορασίδων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πειραιά & Νοτιοδυτικής Αττικής !!!!

Ιούλ 11, 2020 | Δημοτικά

Ο Γ.Σ. Γλυφάδας – Στίβος 1ος Στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πειραιά και Νοτιοδυτικής Αττικής στον Αγ. Κοσμά , την  5 Ιουλίου 2020, με έξι (6) χρυσά, τρία (3) αργυρά και δύο (2) χάλκινα  μετάλλια.

       Τα αποτελέσματα:

         1η η Καρνασιώτη Ευαγγ.στα 1500μ.  και 3η στα 3.000μ.

         1η η Ομάδα των Παίδων  στην σκυτ. 4χ 400μ.   

         1η  η Συκόκη Αναστασία  στα 200μ.

         1η  η Ματσέλα Αποστολία  στο Ακόντιο

         1ος ο  Πολίτης Στεργ. Στα 3000μ. και  2ος στα 1500μ.

         1ος ο  Μαρκάκης Γεώργιος  στα 400μ.

         2ος ο Δεσπούδης Χρήστος στα  8οομ.

         2ος ο Διονυσόπουλος Βάϊος  στα 400μ.εμπ.

         3ος ο Εξαρχάκος Αργύριος  στα 400μ.

Εξαιρετική  παρουσία για την ομάδα των Παίδων – Κορασίδων στο δεύτερο διασυλλογικό πρωτάθλημα  της χρονιάς (Αγώνες με πρωτόκολλα Κορονοϊού) με  αθλητές/τριες , ηλικίας         14 – 15 & 16 ετών.

Πρώτες θέσεις  για την Ευαγγελία Καρνασιώτη στα 1500μ.,την σκυτ.4χ400 Παίδων με τους (Στεργιόπουλο-Θέμελη-Διονυσόπουλο-Μαρκάκη), την Συκόκη Αναστασία στα 200μ.,την Ματσέλα Αναστασία στο Ακόντιο ,τον  Πολίτη  Στέργιο στα 3000μ. και τον Μαρκάκη Γεώργιο στα 400μ.. Στην δεύτερη θέση  ο Πολίτης Στέργιος στα 1500μ.,ο Δεσπούδης χρήστος στα 800μ. και ο Διονυσόπουλος Βάϊος στα 400μ.εμπ.. Στην τρίτη θέση η  Ευαγγελία Καρνασιώτη στα 3.000μ. και ο Εξαρχάκος Αργύρης στα 400μ..

Στη γενική βαθμολογία ο σύλλογός μας κατέλαβε την Πρώτη θέση με 187 βαθμούς.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1500Μ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-1η-5.07.20

200Μ

-ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-1η-25.47  -ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΡΑ-14η-29.24

-ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ-15η-29.36  -ΔΑΜΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-23η-31.88

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

-ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-1η-38.15  -ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-5η-28.12

-ΜΙΤΖΑ ΕΛΛΗ-7η-23.32

3000μ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-3η-11.32.71

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-4η-1.45  -ΚΟΥΓΙΑ ΜΑΡΙΑ-7η-1.35  -ΦΟΥΚΑΝΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-Α

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

-ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ – ΜΑΡΙΑ-10η-4.57  -ΜΟΥΣΟΥΡΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-14η-4.37

-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-15η-4.30  -ΜΠΑΙΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-16η-4.29

100μ

-ΔΟΥΚΑ ΝΕΦΕΛΗ-14.13

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-4η-9.30

400Μ

ΜΠΟΥΡΤΖΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-4η-68.99

ΑΓΟΡΙΑ  3000Μ

-ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ -1ος-9.15.05

400Μ

-ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-1ος-51.67  -ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-3ος-52.73

-ΘΕΜΕΛΗΣ ΖΗΝΩΝ-5ος-54.20

1500Μ

-ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ – 2ος-4.13.01

-ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-9ος-4.51.27

-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-11ος-4.53.45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

-ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-5ος-43.75

-ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-6ος-40.58

800Μ

-ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-2ος-2.01.61

-ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-8ος-2.18.59

400-ΕΜΠΟΔΙΑ

-ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ-2ος-60.34

200Μ

-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-4ος-23.70  -ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-14ος-24.78

-ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-17ος-24.86

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

-ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-8ος-27.38

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-10ος-10.73

100μ

-ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-12.78

4Χ400Μ

-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.-ΘΕΜΕΛΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΚΑΚΗΣ-1η-3.38.60

4Χ100Μ

-ΜΑΡΔΙΚΗΣ Ι.-ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ-4η-46.98

                                                                                 Από  ΓΣ Γλυφάδας

 

 

Pin It on Pinterest

Share This